O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

December 27, 2019

August 24, 2019

May 31, 2019

Please reload

Ostatnie posty

Dożynki 2016

August 28, 2016

1/1
Please reload

Wyróżnione posty

Gminne dożynki - 26 sierpnia 2018 r.

August 30, 2018

Moi Drodzy,

 

gminne dożynki i odpust już za nami, ale wspomnienia i emocje jeszcze w nas trwają i myślę, że nie wybrzmią prędko. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas ale chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej uroczystości. Mam w pamięci szczęście i zadowolenie uczestników uroczystości, więc jestem przekonany, że nasze dożynki będą zapamiętane dobrze i na długo. Niepowtarzalna msza święta, która połączyła w jednym miejscu ludzi różnych wyznań, a nawet narodowości, jest świadectwem miłości bliźniego, chrześcijańskiego patrzenia na drugiego, obcego, czy nieznanego człowieka. Wspólna zabawa, pomysłowy program, a także atrakcje będące uzupełnieniem uroczystości odpustowych i dożynkowych dały nam wiele radości.

Niedzielny sukces jest dziełem wielu osób, których praca i starania, a nawet wysiłek fizyczny uświetniły obchody odpustowe i dożynkowe. Bez Waszego zaangażowania i okazywanej sympatii nic by się nie udało. Najbardziej cieszy mnie nawet nie skala przedsięwzięcia ale ilość chętnych, pomocnych rąk i serc. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję, a Bogu dziękuję, że wybrał dla mnie takie wyjątkowe miejsce na duszpasterską służbę.

 

Ks. Mariusz Ziętkiewicz – proboszcz