Gminne dożynki - 26 sierpnia 2018 r.

Moi Drodzy,


gminne dożynki i odpust już za nami, ale wspomnienia i emocje jeszcze w nas trwają i myślę, że nie wybrzmią prędko. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas ale chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej uroczystości. Mam w pamięci szczęście i zadowolenie uczestników uroczystości, więc jestem przekonany, że nasze dożynki będą zapamiętane dobrze i na długo. Niepowtarzalna msza święta, która połączyła w jednym miejscu ludzi różnych wyznań, a nawet narodowości, jest świadectwem miłości bliźniego, chrześcijańskiego patrzenia na drugiego, obcego, czy nieznanego człowieka. Wspólna zabawa, pomysłowy program, a także atrakcje będące uzupełnieniem uroczystości odpustowych i dożynkowych dały nam wiele radości.

Niedzielny sukces jest dziełem wielu osób, których praca i starania, a nawet wysiłek fizyczny uświetniły obchody odpustowe i dożynkowe. Bez Waszego zaangażowania i okazywanej sympatii nic by się nie udało. Najbardziej cieszy mnie nawet nie skala przedsięwzięcia ale ilość chętnych, pomocnych rąk i serc. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję, a Bogu dziękuję, że wybrał dla mnie takie wyjątkowe miejsce na duszpasterską służbę.


Ks. Mariusz Ziętkiewicz – proboszcz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square