O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

December 27, 2019

August 24, 2019

May 31, 2019

Please reload

Ostatnie posty

Dożynki 2016

August 28, 2016

1/1
Please reload

Wyróżnione posty

O. Maksymilian Nawara OSB

September 9, 2018

 

Z wielką radością informujemy, że dnia 9 września 2018 roku podczas Kapituły Generalnej Benedyktyńskiej Kongregacji Zwiastowania w Opactwie św. Scholastyki w Subiaco we Włoszech o. Maksymilian Nawara OSB został wybrany nowym Opatem Prezesem Kongregacji.

Jak pamiętamy o. Maksymilian jeszcze w lutym tego roku prowadził w naszej parafii rekolekcje. Stąd wielka radość, że mogliśmy gościć u siebie zakonnika o tak wielkim formacie, którego pracę i dorobek uznała światowa wspólnota zakonów Benedyktyńskich, powierzając mu to odpowiedzialne stanowisko.

Niestety w tej sytuacji szanse na ponowne rekolekcje o. Maksymiliana w Bukowinie Sycowskiej znacznie zmalały. Mamy jednak satysfakcję, że mieliśmy jeszcze możliwość wysłuchania jego konferencji w naszej parafii.

 

Link do komunikatu Opactwa w Lubiniu:

 

 

http://www.benedyktyni.net/node/574

 

 

Link do konferencji o. Maksymiliana wygłoszonych w Bukowinie Sycowskiej:

 

https://www.youtube.com/channel/UC6pdWQNesH9mcLFFvi8AUmw?view_as=subscriber

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów