August 24, 2019

August 28, 2016

Kartka dla naszej wspólnoty od Pani Gesine Staedler von Loesch

December 30, 2018

Gesine Staedler von Loesch, która wraz z córką i wnuczką gościła na naszych dożynkach, wysłała do Księdza Proboszcza życzenia świąteczne dla naszej wspólnoty. Poniżej publikujemy skan oraz jej tłumaczenie.

Nie są to pierwsze podziękowania za gościnę i serdeczne przyjęcie jej rodziny. Od września kilka listów poświęciła na  wspomnienie dożynek, które mocno przeżyła.  Pisała często o tym, że tegoroczne święto plonów w Bukowinie Sycowskiej były wyjątkowe i bardzo dla niej ważne.

"Boże Narodzenie 2018

Wielce Szanowny Księże Proboszczu, moja wnuczka Sophie, moja córka Anna i ja myślimy bardzo często o wyjątkowych i wspaniałych dożynkach w Bukowinie! To jest wyjątkowe, że Wspólnota Parafialna zorganizowała tak wspaniałą uroczystość. Dużą przyjemność sprawiło nam oglądanie filmu o dożynkach. Bardzo, bardzo dziękujemy, że mogłyśmy uczestniczyć w tym święcie!!! Wszyscy parafianie byli dla nas bardzo mili. Dlatego dziękujemy wszystkim!!

Wszystkiego dobrego

Serdecznie pozdrawiam, Wasza Gesine Staedler von Loesch."