O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

December 27, 2019

August 24, 2019

May 31, 2019

Please reload

Ostatnie posty

Dożynki 2016

August 28, 2016

1/1
Please reload

Wyróżnione posty

Kartka dla naszej wspólnoty od Pani Gesine Staedler von Loesch

December 30, 2018

Gesine Staedler von Loesch, która wraz z córką i wnuczką gościła na naszych dożynkach, wysłała do Księdza Proboszcza życzenia świąteczne dla naszej wspólnoty. Poniżej publikujemy skan oraz jej tłumaczenie.

Nie są to pierwsze podziękowania za gościnę i serdeczne przyjęcie jej rodziny. Od września kilka listów poświęciła na  wspomnienie dożynek, które mocno przeżyła.  Pisała często o tym, że tegoroczne święto plonów w Bukowinie Sycowskiej były wyjątkowe i bardzo dla niej ważne.

 

 

"Boże Narodzenie 2018

 

Wielce Szanowny Księże Proboszczu, moja wnuczka Sophie, moja córka Anna i ja myślimy bardzo często o wyjątkowych i wspaniałych dożynkach w Bukowinie! To jest wyjątkowe, że Wspólnota Parafialna zorganizowała tak wspaniałą uroczystość. Dużą przyjemność sprawiło nam oglądanie filmu o dożynkach. Bardzo, bardzo dziękujemy, że mogłyśmy uczestniczyć w tym święcie!!! Wszyscy parafianie byli dla nas bardzo mili. Dlatego dziękujemy wszystkim!!

Wszystkiego dobrego

Serdecznie pozdrawiam, Wasza Gesine Staedler von Loesch."

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów