Kartka dla naszej wspólnoty od Pani Gesine Staedler von Loesch

Gesine Staedler von Loesch, która wraz z córką i wnuczką gościła na naszych dożynkach, wysłała do Księdza Proboszcza życzenia świąteczne dla naszej wspólnoty. Poniżej publikujemy skan oraz jej tłumaczenie.

Nie są to pierwsze podziękowania za gościnę i serdeczne przyjęcie jej rodziny. Od września kilka listów poświęciła na wspomnienie dożynek, które mocno przeżyła. Pisała często o tym, że tegoroczne święto plonów w Bukowinie Sycowskiej były wyjątkowe i bardzo dla niej ważne.

"Boże Narodzenie 2018

Wielce Szanowny Księże Proboszczu, moja wnuczka Sophie, moja córka Anna i ja myślimy bardzo często o wyjątkowych i wspaniałych dożynkach w Bukowinie! To jest wyjątkowe, że Wspólnota Parafialna zorganizowała tak wspaniałą uroczystość. Dużą przyjemność sprawiło nam oglądanie filmu o dożynkach. Bardzo, bardzo dziękujemy, że mogłyśmy uczestniczyć w tym święcie!!! Wszyscy parafianie byli dla nas bardzo mili. Dlatego dziękujemy wszystkim!!

Wszystkiego dobrego

Serdecznie pozdrawiam, Wasza Gesine Staedler von Loesch."

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square