Odpust oraz dożynki.

01 września 2019 r. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Mszę Świętą odpustową oraz dożynki. Eucharystię będzie sprawował Jego Eminencja Ksiądz Biskup Edward Janiak Biskup Kaliski, podczas której zostanie udzielony sakrament bierzmowania. To już druga wizyta Księdza Biskupa w naszej parafii.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.