O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

February 8, 2020

December 27, 2019

August 24, 2019

May 31, 2019

Please reload

Ostatnie posty

Dożynki 2016

August 28, 2016

1/1
Please reload

Wyróżnione posty

Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli

December 3, 2019

   Dzisiaj w naszym domu parafialnym odbyło się pierwsze spotkanie dziecięcej scholi. Pod wodzą, a raczej batutą, Pani Anny Biernat dzieci odbyły pierwszą próbę swojego śpiewu. Nasza parafia jest już znana z tego, że mamy najmłodszego organistę w Diecezji – Krzysztofa Szczupaka, teraz powstała dziecięca schola. Jak pisał Święty Augustyn: „Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli”. 

Czekamy teraz na pierwsze występy i zapraszamy pozostałe dzieci do wspólnej zabawy. Spotkania dziecięcej scholi będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 17.00. w sali parafialnej.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów