Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli

Dzisiaj w naszym domu parafialnym odbyło się pierwsze spotkanie dziecięcej scholi. Pod wodzą, a raczej batutą, Pani Anny Biernat dzieci odbyły pierwszą próbę swojego śpiewu. Nasza parafia jest już znana z tego, że mamy najmłodszego organistę w Diecezji – Krzysztofa Szczupaka, teraz powstała dziecięca schola. Jak pisał Święty Augustyn: „Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli”.

Czekamy teraz na pierwsze występy i zapraszamy pozostałe dzieci do wspólnej zabawy. Spotkania dziecięcej scholi będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 17.00. w sali parafialnej.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.