Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli

Dzisiaj w naszym domu parafialnym odbyło się pierwsze spotkanie dziecięcej scholi. Pod wodzą, a raczej batutą, Pani Anny Biernat dzieci odbyły pierwszą próbę swojego śpiewu. Nasza parafia jest już znana z tego, że mamy najmłodszego organistę w Diecezji – Krzysztofa Szczupaka, teraz powstała dziecięca schola. Jak pisał Święty Augustyn: „Kto dobrze śpiewa ten dwa razy się modli”.

Czekamy teraz na pierwsze występy i zapraszamy pozostałe dzieci do wspólnej zabawy. Spotkania dziecięcej scholi będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 17.00. w sali parafialnej.