Światowy Dzień Chorego

11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Marii Panny z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez Jana Pawła II 13 maja 1992 roku. Dla nas zdrowych niech ten dzień będzie okazją do refleksji, a dla chorych wskazaniem i umocnieniem.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.