38 rocznica erygowania Parafii w Bukowinie Sycowskiej

8 marca obchodzimy 38 rocznicę erygowania naszej Parafii. Tego dnia Kardynał Henryk Gulbinowicz swoim dekretem ustanowił Parafię w Bukowinie Sycowskiej. Wprawdzie historia naszej wspólnoty rozpoczęła się dużo wcześniej, ale akt erygowania Parafii był ważnym wydarzeniem w jej dziejach.

W załączeniu kopia Dekretu:

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.