Wspólnota w czasach zarazy

„Nich każdy ma na oku nie tylko swoje własne sprawy, ale też i drugich!” z listu Świętego Pawła do Filipian 2,4

Z inicjatywy Księdza Proboszcza rozpoczynamy akcję pomocy sąsiedzkiej. Jesteśmy wspólnotą chrześcijańską, a więc w tych trudnych dla nas wszystkich dniach, nie możemy zapominać o najsłabszych – ludziach starszych, chorych i potrzebujących wsparcia. Dlatego prosimy o kontakt osoby, które potrzebują pomocy w zakupach, bądź po prostu potrzebują rozmowy lub innego wsparcia. Nie każdy może liczyć na pomoc rodziny, stąd prośba o uważność nas wszystkich jako sąsiadów na potrzeby starszych i samotnych ludzi. Nasi seniorzy są w grupie największego ryzyka, dlatego powinni pozostać w domach. Jeżeli zauważycie, że ktoś potrzebuje pomocy, prosimy o telefon do Księdza Proboszcza pod nr tel. 794 303 611 lub mój 607697 456. Prosimy o bezpośrednie telefony od osób potrzebujących oraz tych z nas którzy są gotowi im pomóc, postaramy się skoordynować tę pomoc.

C.K.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square