Wielki Piątek

W głębi mego serca Samo Twe Imię i Krzyż Iskrzy w każdym czasie, o każdej godzinie, Przez nie potrafię się radować. Zajaśniał dla mnie obraz Aby pocieszyć mnie w mym nieszczęściu, Jak Ty, Panie Chryste, tak łagodnie Wykrwawiłeś się na śmierć.

Valerius Herberger ( 1562-1627)

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.