Setna rocznica urodzin Jana Pawła II

W najbliższy poniedziałek będziemy obchodzić setną rocznicę urodzin Jana Pawła II. Z tej okazji Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II w Wadowicach przygotowało możliwości wirtualnego zwiedzania swoich ekspozycji. Zachęcamy do odwiedzin pod linkiem:

https://domjp2.pl/wirtualny-spacer/

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.