Słowo na niedzielę

Od dzisiaj na stronie naszej Parafii będą publikowane linki do czytań i Ewangelii na niedzielę. W tych materiałach można znaleźć tekst czytań na każdą niedzielę oraz komentarz do nich. Zachęcamy do korzystania z tych materiałów.

23 sierpnia 2020 r., XXI niedziela zwykła:

http://mateusz.pl/czytania/2020/20200823.html

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.