Gazetka parafialna

Zrodził się pomysł, aby od kwietnia tego roku wydawać gazetkę parafialną. Dzisiaj po raz pierwszy zebrał się zespół redakcyjny.

Będzie to kwartalnik relacjonujący życie naszej parafii oraz opisujący Bukowinę Sycowską, jej historię i walory przyrodnicze. Chcemy relacjonować dobre wydarzenia i historię ludzi, którzy żyją obok nas. Kwartalnik będzie adresowany do wszystkich, lecz szczególną wagę będziemy przykładać do treści kierowanych do naszych seniorów, którzy mają utrudniony dostęp do internetu. Wydaje nam się, że słowo drukowane będzie dla nich przystępniejsze. Jednym słowem mamy już plan, który zaczęliśmy realizować.

Zwracamy się jednak do naszych parafian o pomoc w znalezieniu tytułu naszej gazetki parafialnej. Bardzo prosimy o przesyłanie wszelkich pomysłów na jej nazwę. Dobrze byłoby, gdyby składał się ona z dwóch słów i nawiązywała do nazwy naszej wsi – Bukowiny. Wszelkie pomysły prosimy przesyłać na adres mailowy parafii bądź za pośrednictwem FB. Z góry dziękujemy.