Nowiny z Bukowiny.

Jak informowaliśmy wcześniej, podjęliśmy decyzję o wydawaniu czasopisma parafialnego. Wczoraj kurier dostarczył nam wydrukowany nakład pierwszego numeru, który swoją premierę będzie miał w Niedzielę Palmową. W tym dniu nasz kwartalnik będzie rozdawany po mszach. Jak widać na zdjęciu tytuł naszego czasopisma to „Nowiny z Bukowiny”.

Zdajemy sobie sprawę, że działalność redakcji nie ma sensu bez czytelników. Dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do aktywnego kontaktu z nami. Czekamy przede wszystkim na uwagi o bieżącym numerze oraz na podpowiedzi o tematach z życia naszej parafii do następnych wydań.

Próbkę aktywności naszych czytelników mieliśmy przy okazji wyboru nazwy naszego czasopisma. Dostaliśmy bardzo dużo ciekawych propozycji. Wybór był naprawdę trudny, bo większość z tych propozycji nazwy czasopisma były zgrabne i trafne. Za ten pierwszy kontakt z naszą redakcją wszystkim bardzo dziękujemy. Wybraliśmy tytuł „Nowiny z Bukowiny” nadesłany przez Pana Jana Kosmalę, któremu szczególnie bardzo dziękujemy.

Hasłem przewodnim naszego pisma jest cytat z Reguły św. Benedykta „Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony”, ażeby podkreślić katolicki charakter naszego pisma oraz cel w jakim go wydajemy.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square