Prafialne szopki cz. III

To już ostatnie przed Wigilią zdjęcia naszych szopek. Następne, które nadejdą będziemy publikować już podczas Świąt.

Dzisiaj można już podsumować tę akcję zainicjonowaną przez Księdza Proboszcza. Pomysł był prosty: odebrać od Księdza figurkę małego Jezusa i zbudować dla niego szopkę - na pamiątkę jego narodzin. Wszystkie nadesłane szopki opublikowaliśmy na naszej parafialnej stronie - jest ich dużo. Jedną ich wspólną cechą jest niepowtarzalność! Każde dzieło było wykonane inną techniką, inne zostały użyte materiały, ale żaden szczegół nie powtórzył się. Koncepcja i pomysł na budowę każdej szopki były jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe i niepowszednie. W każdej szopce Jezus Chrystus jest w centrum i oby tak stało się w naszym życiu.

Tegoroczna budowa szopek przerosła oczekiwania i pewno nie raz będziemy je wspominać. Może właśnie narodziła się nowa tradycja?

Przecież jej w naszej Bukowinie nieco brakuje.


C.K.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.