Wszystkich Świętych - 2020 r.

Dzisiaj władze państwowe wprowadziły zakaz odwiedzin cmentarzy w dniach od 31 października do 2 listopada 2020 r. W związku z tym w niedzielę 01 listopada 2020 r. wszystkie Msze Święte w naszej parafii odbędą się w kościele i będą odprawione w intencji naszych bliskich zmarłych. Porządek nabożeństw w tym dniu będzie następujący:

Godz. 7.30

Godz. 9.00

Godz. 11.00

Godz. 12.30


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.