Zdjęcia krzyży.

Publikujemy dziś ostatnie przed Świętami zdjęcia z krzyżami wykonanymi przez naszych parafian. Od poniedziałku ukazywały się na naszej stronie zdjęcia krzyży, które były do nas przesyłane. Tak jak w przypadku szopek na Boże Narodzenie, żaden krzyż nie był do siebie podobny. Każdy miał niepowtarzalne oblicze, był wyrazem naszej indywidualnej estetyki. Jeden element był stały i wspólny – Jezus Chrystus, który był w centrum każdej kompozycji.
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
O nas

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bukowinie Sycowskiej

Data odpustu - 26 sierpnia

ADRES

62 785 65 91

Bukowina Sycowska 51

56-513 Międzybórz

 

parafiabukowinasycowska@gmail.com

SUBSKRYBUJ

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.